Edith Widengren Hedvig Eleonora Kyrka

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDITH WIDENGREN (1905-1986): "Hedvig Eleonora", olja på pannå, signerad och daterad Edith Widengren 1963, ca 81x61 cm, ej ramad

Fläckar

476791

2017-08-05