Edith Widengren Stockholmsmotiv

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDITH WIDENGREN (1905-1986): "Nattmotiv från Stockholm (Slussen)", olja på duk, signerad och daterad Edith Widengren -78, ca 95x130 cm, ej ramad

476797

2017-08-06