Chiffonjé i valnöt

Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt
Chiffonjé i valnöt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, valnötsfanér, beslag i mässing, inredning med lådor, höjd 140, 102x52 cm

Skador

476814

2017-08-05