Dawid, fotografi

Dawid, fotografi
Dawid, fotografi
Dawid, fotografi
Dawid, fotografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAWID (Björn Dawidsson, född 1949), signerad och daterad på baksidan Dawid 2017, fotografi, ca 32 x 47 cm.

476816

2017-08-05