Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1800-tal, fanerad i björk, höjd 105, 67x44 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
skador, omarbetad
476821
2017-08-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner