Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, förgyllda, för 1 ljus vardera, höjd 46 x16 cm SPEGEL gustaviansk, pastellagedekor, höjd 42 cm

Kuntoraportti

476826

Päivämäärä:

2017-08-05