Spegellampetter
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, förgyllda, för 1 ljus vardera, höjd 46 x16 cm SPEGEL gustaviansk, pastellagedekor, höjd 42 cm
Kuntoraportti
476826
Päivämäärä:
2017-08-05