Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek, 17/1800-tal, gustavianska mässingsbeslag, invändig lådinredning, höjd ca 110, 108x54 cm, nycklar finns

Senare lås, fläckar, slitage

476839

2017-08-05