Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek, 17/1800-tal, gustavianska mässingsbeslag, invändig lådinredning, höjd ca 110, 108x54 cm, nycklar finns
Senare lås, fläckar, slitage
476839
2017-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här