Axel Olsson oljemålning

Axel Olsson oljemålning
Axel Olsson oljemålning
Axel Olsson oljemålning
Axel Olsson oljemålning
Axel Olsson oljemålning
Axel Olsson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 40x32 cm

476845

2017-08-05