Hans Hamngren

Hans Hamngren
Hans Hamngren

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS HAMMNGREN, mekanisk häst, litografi, signerad samt numrerad 70/285, tryckytan ca 42 x 60 cm.

476888

2017-08-06