Stolar valnöt Biedermeier

Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier
Stolar valnöt Biedermeier

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., valnötsfaner, 1800-talets andra kvartal, Biedermeier, genombruten ryggbricka, svart klädsel i tagel, sitthöjd ca 51 cm

Enstaka lagningar

476928

2017-08-06