Klubbat för:
11 000 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 4 st., valnötsfaner, 1800-talets andra kvartal, Biedermeier, genombruten ryggbricka, svart klädsel i tagel, sitthöjd ca 51 cm
Enstaka lagningar
476928
2017-08-06