Blomsterstilleben

Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJETRYCK, delvis bemålat, (1900-tal): Blomsterstilleben, på duk, signerad, ca 100x75 cm

476933

2017-08-06