Fritz Lindström oljemålning

Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Landskap med vattendrag, signerad, olja på pannå, ca 29x53 cm

476934

2017-08-11