Fritz Lindström oljemålning

Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Vinterlandskap med vattendrag och röda stugor, signerad, olja på pannå, ca 19x28 cm

476935

2017-08-11