Ercole Barovier vas Rostrato
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ERCOLE BAROVIER, "Rostrato", vas, Italien, 1930-tal, klarglas, höjd ca 21,5 cm
Kuntoraportti
Fot med stötskador, mynning med 2 nedfilade påklipp
476957
Päivämäärä:
2017-08-06