Ercole Barovier vas Rostrato

Ercole Barovier vas Rostrato
Ercole Barovier vas Rostrato
Ercole Barovier vas Rostrato
Ercole Barovier vas Rostrato
Ercole Barovier vas Rostrato
Ercole Barovier vas Rostrato

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ERCOLE BAROVIER, "Rostrato", vas, Italien, 1930-tal, klarglas, höjd ca 21,5 cm

Kuntoraportti

Fot med stötskador, mynning med 2 nedfilade påklipp

476957

Päivämäärä:

2017-08-06