Skålar Sven Palmqvist fuga

Skålar Sven Palmqvist fuga
Skålar Sven Palmqvist fuga
Skålar Sven Palmqvist fuga
Skålar Sven Palmqvist fuga
Skålar Sven Palmqvist fuga
Skålar Sven Palmqvist fuga
Skålar Sven Palmqvist fuga
Skålar Sven Palmqvist fuga

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN PALMQVIST, skålar, 14 st, "Fuga", Orrefors, glas, varierande storlekar, diameter ca 9-21,5 cm

Visst slitage, repor

476979

2017-08-13