Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN PALMQVIST, skålar, 14 st, "Fuga", Orrefors, glas, varierande storlekar, diameter ca 9-21,5 cm
Visst slitage, repor
476979
2017-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här