Baljfåtölj i sengustaviansk stil
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, 1800-tal, sengustaviansk stil, i Ephraim Ståhls art, dekor delivs träskuren och pastellage, bronserad, armlän med avslut av lejonhuvuden, totalhöjd 82, sitthöjd 42 cm
Skador och slitage
476981
2017-08-06