Baljfåtölj i sengustaviansk stil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, 1800-tal, sengustaviansk stil, i Ephraim Ståhls art, dekor delivs träskuren och pastellage, bronserad, armlän med avslut av lejonhuvuden, totalhöjd 82, sitthöjd 42 cm

Skador och slitage

476981

2017-08-06