Spegel 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, sannolikt Danmark, mahgonyfanér, krön med dekor av solfjäder, silverfolierat glas, 162x55 cm

Fanérskador, slitage och skador/folieringsskador

476984

2017-08-06