Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, Frankrike, 1900-talets första hälft, glasskål med fattning i mässing, diameter ca 35 cm

Visst slitage

476985

2017-08-13