Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, Régence-stil, England, 1900-tal, matbord med 5 iläggsskivor á 50 cm, 6 stolar, bordets höjd 73, 192x100 cm
Bruksslitage
476990
2017-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här