Matsalsgrupp, Régencestil, England

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, Régence-stil, England, 1900-tal, matbord med 5 iläggsskivor á 50 cm, 6 stolar, bordets höjd 73, 192x100 cm

Bruksslitage

476990

2017-08-06