Joaquin Ibanez Arellano oljemålninig

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAQUN IBANEZ-ARELLANO (född 1929): stilleben, signerad, olja på duk, ca 24x32 cm

Oramad

476996

2017-08-13