Hängskåp Kin

Hängskåp Kin
Hängskåp Kin
Hängskåp Kin
Hängskåp Kin
Hängskåp Kin
Hängskåp Kin
Hängskåp Kin
Hängskåp Kin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, Kina, sent 1800-tal, svartmålat trä med målad dekor, höjd 125, bredd 60 cm

Enligt uppgift infört i Sverige ca 1900

Bruksslitage, hål i bakstycket

477004

2017-08-13