Nirona resegrammofin

Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin
Nirona resegrammofin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIRONA RESEGRAMMOFON, 1920-tal, monterad i svart etui, höjd ca 13, 31x29 cm, ask med skivor medföljer

Ej funktionstestad, slitage

477026

2017-08-06