Mia Jarnsjö

Mia Jarnsjö
Mia Jarnsjö

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIA JARNSJÖ (född 1947): 2 st kompositioner "Var glad" samt "Livets början", signerade samt numrerade, färgetsningar, stärsta bildyta ca 37x35 cm

477055

2017-08-06