Mia Jarnsjö

Mia Jarnsjö
Mia Jarnsjö

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIA JARNSJÖ (född 1947): 2 st kompositioner "Månen ringer" samt "Flygfärdig", signerade samt numrerade, färgetsningar, stärsta bildyta ca 51x41 cm

477058

2017-08-06