Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början, gråmålad med svart träskiva, trelådig, mässingsbeslag, höjd 80, 84x48 cm
nyckel saknas, smärre slitage
477060
2017-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här