Byrå i gustaviansk stil
2017-08-06
477060
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början, gråmålad med svart träskiva, trelådig, mässingsbeslag, höjd 80, 84x48 cm
nyckel saknas, smärre slitage