Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Motiv med hus och fartyg, monogramsignerad och daterad -43, olja på duk, ca 63x52 cm

Dukskada, fläckar

477080

2017-08-08