Skrivbord Carl Malmsten Guldheden

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, Carl Malmsten, "Guldheden", för Åfors Möbelfabrik, stämpelmärkt, björk, höjd 75, 130x60 cm

Nyckel finns att hämta i hos utlämningen.

Slitage, två lådor med fanerskador

477087

2017-08-08