Ljusstakar mässing Skultuna

Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna
Ljusstakar mässing Skultuna

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 2+2+2, mässing, Skultuna, 1900-talets början, höjd ca 15-24 cm

Slitage

477089

2017-08-08