Sminkmöbel med pall

Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall
Sminkmöbel med pall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD med pall, 1900-tal, mahogny, pall med textil klädsel, med tre lådor, bordets höjd 119, bredd 90, 46 cm

Slitage, smärre repor

477093

2017-08-08