Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, på hjultrissor, 1930/40-tal, skiva med delvis bemålade kakelplattor, svarvade ben, höjd 65, 68x53 cm
Slitage, bordsskiva med krackelyr, nedre hyllplan med fanerskador
477101
2017-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här