Reseväckarur Hermès

Reseväckarur Hermès
Reseväckarur Hermès
Reseväckarur Hermès
Reseväckarur Hermès
Reseväckarur Hermès
Reseväckarur Hermès
Reseväckarur Hermès
Reseväckarur Hermès

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMÈS, reseväckarur, 1960/70-tal, mekaniskt uppdrag, datum, fodral i mässing samt sköldpaddsimitation, boettnr. 1337, höjd 8,5, 4,5x8,5 cm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Fodral medd nagg.

477115

2017-10-17