Halvor Halvorsen oljemålning

Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), Kustmotiv signerad H Halvorsen, olja på duk, 24x36 cm

477161

2017-08-08