Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1900-tal, träskuren dekor, bemålade, klädda med tyg "Rabarber", design Gocken Jobs, Jobs handtryck, sitthöjd 41 cm
Slitageskador
477164
2017-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här