Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

STIG BLOMBERG, bordslampor, 1 par, mässing, 1960-tal, dekor med lejonhuvud, höjd ca 35/58 cm

Smärre slitage

477173

2017-08-08