Rosenthal servis Maria
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, servis "Maria", 71 dlr, bestående av 24 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 2 terriner med lock, 2 såsskålar, 6 uppläggningsfat samt 1 skål
Nagg och slitage förekommer
477179
2017-08-08