Rosenthal servis Maria

Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria
Rosenthal servis Maria

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, servis "Maria", 71 dlr, bestående av 24 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 2 terriner med lock, 2 såsskålar, 6 uppläggningsfat samt 1 skål

Nagg och slitage förekommer

477179

2017-08-08