Carlos R Pebaque skål samt skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARLOS R. PEBAQUE, skål samt skulptur, glas, signerade, Gullaskruf, skulptur numrerad 3/100, skålens diameter 34, skulpturens höjd 21 cm

477182

2017-08-08