Oscar Reuterswärd tuschteckning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD, "Perspective Japonaise n 274 dda" signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell på papper, ca 74x55 cm
Skador: Oramad i pappepartout

Fläck

477194

2017-08-08