Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Blessing", signerad och numrerad Toko Shinoda 8/30, daterad 86, litografi, 57x73 cm
477195
2017-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här