Salongsmöblemang 8 dlr 1900-talets mitt
2017-08-08
477196
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SALONGSMÖBEL, 8 dlr, blandstil, 1900-talets mitt, grålackerad, guldfärgade dekorelement, sitsar i floral textil, bestående av, 4 stolar, 2 karmstolar, bord, höjd 73, 76x126 cm, soffa, höjd 110, längd 165 cm
Slitage, enstaka fläckar på textilen. Bord med skada.