Oljemålning motiv från Delos

Oljemålning motiv från Delos
Oljemålning motiv från Delos
Oljemålning motiv från Delos
Oljemålning motiv från Delos
Oljemålning motiv från Delos
Oljemålning motiv från Delos

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONTNÄR: Motiv från Delos, signerad och daterad Lasse Johansson 1934, olja på duk, ca 55x66 cm

477215

2017-08-08