Monstrans

Monstrans
Monstrans
Monstrans
Monstrans
Monstrans
Monstrans
Monstrans
Monstrans

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONSTRANS, 1800-tal, genombruten fot, dekor med änglar, träskuren dekor med St Göran och Draken, höjd ca 32 cm

Slitage

477232

2017-08-08