Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad,
etsning, bildytan 24x19 cm,
Föreningen för Grafisk Konst 1897
Gulnader
477247
2017-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här