Hylla 1960-tal
2017-08-09
477259
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYLLA, 1960-tal, mahognyfanér, höjd ca 98, 150x27 cm
Skador och slitage