Hylla 1960-tal

Hylla 1960-tal
Hylla 1960-tal
Hylla 1960-tal
Hylla 1960-tal
Hylla 1960-tal
Hylla 1960-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, 1960-tal, mahognyfanér, höjd ca 98, 150x27 cm

Skador och slitage

477259

2017-08-09