Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARVID KNÖPPEL (1892-1970): Lo, signerad och daterad Knöppel 1940, blyerts monterad på papp, ca 21x31 cm
Gulnad
477271
2017-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här