Arvid Knöppel teckningar

Arvid Knöppel teckningar
Arvid Knöppel teckningar
Arvid Knöppel teckningar
Arvid Knöppel teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): Lo, signerad och daterad Knöppel 1940, blyerts monterad på papp, ca 21x31 cm

Kuntoraportti

Gulnad

477271

Päivämäärä:

2017-08-09