Arvid Knöppel teckningar
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARVID KNÖPPEL (1892-1970): Lo, signerad och daterad Knöppel 1940, blyerts monterad på papp, ca 21x31 cm
Kuntoraportti
Gulnad
477271
Päivämäärä:
2017-08-09